Éves mérleg és új tervek – Sikeresen lezajlott az MPEE közgyűlése
Egyesületünk május 28-án megtartotta éves közgyűlését a Pest Vármegyei Kormányhivatal Dísztermében. A résztvevők elfogadták a 2024. évi beszámolót, a 2025-ös terveket, jóváhagyták a gazdálkodási tervet, az alapszabály módosítását, valamint a tagdíjak módosítását. A közgyűlést megelőzően Oberfrank Ferenc, a Sorskérdéseink 2025 program „Közéleti kultúra a mindennapokban” munkacsoportjának vezetője részletes előadást tartott a szakmai munka főbb dilemmáiról és eredményeiről, amelyet a tagság kérdései követtek. Az elhangzott hozzászólások és reflexiók értékes visszajelzéseket nyújtottak a munkacsoport számára. A közgyűlés a határozatképesség megállapításával vette kezdetét, amelyet Horváth Ágnes főtitkár vezetett le. Ezt követte a napirend elfogadása, amelyet a tagság egyhangúlag jóváhagyott. A közgyűlés ezután megválasztotta a közreműködőket, így többek között a jegyzőkönyvvezetőt és a hitelesítőket. Győri Enikő elnök beszámolt az elmúlt időszak eseményeiről, ismertette a 2024. évi egyesületi tevékenységet és eredményeket. Ezt követően bemutatta az egyesület 2025. évre vonatkozó terveit és feladatait, amelyekről a tagság megvitatott. Jenőfi György, a Felügyelő Bizottság tagja ismertette a 2024. évi gazdálkodásról szóló beszámolót, majd javaslatot tett a 2024-es mérleg elfogadására, illetve a 2025. évi gazdálkodási tervre. Tordáné Petneházy Judit előterjesztette a Magyar Polgári Együttműködés Egyesület alapszabályának módosítására vonatkozó javaslatokat, amelyeket a jelenlévők megvitattak. Végül az alelnök javaslatot tett a 2025. évi tagdíjak mértékének megállapítására, amelyről a közgyűlés döntést is hozott. A közgyűlés konstruktív hangulatban zajlott, és sikeresen lezárult. Köszönjük minden megjelent MPEE tagnak az aktív részvételt! mpee.hu
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba